0543 447 83 30
Uzman Ekibimiz 7/24 Hizmetinizde

Hakkımızda

single_03

Şahin Tesisat; Antalya'da profesyonel sıhhi tesisat hizmetleri vermektedir.

Güvenilir bir kurum olma ilkesiyle hareket eden şirketimiz, bu ilkeyi kurum kültürü haline getirmek için ürün ve hizmet kalitesini en üst düzeyde tutmaktadır. Şirketimizin kuruluşundan bu yana müşterilerine deneyim, geçerlilik ve güvenilirliği sunmanın garantisi olmuştur.

Firmamız toplu konut, apartman, villa ve sitelerin sıhhi tesisat, merkezi ısıtma ve yerden ısıtma tesisatı ile ticari ve konut gibi binaların merkezi ısıtma ve yerden ısıtma tesisatını uzman ekibi ile ustalıkla gerçekleştirmektedir. fabrikalar, depolar, atölyeler ve dükkanlar.

Şirketimiz; Birçok anahtar teslim projeye imza attı. Uzman ekibimiz montaj işlerinizi iş bitiş tarihinden önce tamamlayıp teslim etmiştir. Kullanacağımız malzemeler; Birinci sınıf sıhhi teçhizat. Yükümlülüklerini zamanında ve eksiksiz yerine getirmek için gerekli ekip ve donanıma sahip olan firmamız, her zaman en iyi hizmeti vermek ve müşteri memnuniyetini sürekli artırmak için çalışmaktadır.

Biz; Montajını ve satışını yaptığımız tüm ürünlerimize güvenir, her türlü memnuniyet ve şikayeti hediye olarak kabul ederiz. Müşteri memnuniyeti ve güler yüzlü hizmeti ile sektördeki üretimine devam eden firmamız sizleri de müşterilerimiz arasında görmek istediğimizi belirtir, saygılarımızı sunarız.

Hizmetlerimiz